.

Kovová či dřevěná? Odpověď hned každá zná! Vybrat si můžete podle své potřeby a podle své představy. Do dílen, skladů či halových provozů se nejvíce hodí kovové šatní skříňky. Zatímco ty dřevěné skvěle vypadají v kancelářích nebo jinde v administrativních budovách či provozech, kde je kladen vysoký důraz na detail a estetiku.
oblečení ve skříni
         1.          Kovové šatní skříňky mají hned několik výhod – Jsou vyrobeny z pevného materiálu, který se ničím neponičí. Odolají nárazům a nemusíte je složitě čistit. Údržba podobného materiálu také nezabere moc času. Lehce setřete přebytečnou špínu a prach, takže se jedná o skvělý materiál, který je praktický právě na udržení hygienické čistoty. Kov je navíc materiál, přes který se nic nedostane.

         2.          Plechové typy jsou lehké a snadno dostupné – využijete je kdekoliv na dílnách a halách či skladech, kde se vaši zaměstnanci potřebují převléci, aby mohli vykonávat svou specifickou pracovní činnost. Náplň práce může být průmysl, automobilový závod, chemické odvětví, ale i strojírenství, potravinářství a mnoho dalších. Hledáte vhodnou skříň na šaty a oděvy do své vlastní opravy automobilů? Pak rozhodně neváhejte, tyto materiály se skvěle hodí i do podobných provozů a opraven různého typu.
sedět na skříni

.

Šatní skříně uschovávají oblečení a soukromé věci

Některé typy mohou být uzamykatelné, jiné jsou širší nebo užší. Záleží na vaší představě a prostoru, který máte k dispozici. Vybrat si můžete různé materiály a různé verze. K dispozici je také různorodá škála barev. Velice oblíbené jsou kovové, ale svými přednostmi je dohánějí i plechové typy. Pro elegantní vzhled se používají dřevěné, které dají každé místnosti nádech útulna a příjemného prostředí. Díky těmto produktům si můžete uzamknout své oblečení pohodlně na pracovišti, aniž byste se o ně museli obávat. Můžete do nich uložit i osobní a soukromé věci.

Vysoká, nízká, široká, úzká
4 (80%)1
.